Меню

Умови виконання робіт

Авторські права на друк.

Ми ніколи не будемо використовувати, продавати чи рекламувати Ваші твори без Вашої попередньої письмової згоди.

Щодо вас: переконайтеся, що ви володієте відповідними правами на всі завантажені зображення.Особисті дані

Зображення, яке ви завантажуєте, зберігається на нашому сервері. Якщо ви не хочете, щоб ми зберігали зображення на нашому сервері, будь ласка, повідомте про це і ми його видалимо.Умова продажу

Ми хотіли би мати задоволених клієнтів. Якщо викикнуть якісь проблеми з вашим вихідним файлом або з друком, ми спочатку зв'яжемося з вами, це наша робота.

Гарантія задоволення

Це означає, що ми обіцяємо, що ви будете задоволені результатами, але якщо ні, ми повернемо вам гроші. Це означає повернення повної вартості друку, за винятком плати за доставку, щойно ви надішлете нам картину назад (протягом 14 днів від дати отримання), і ми повернемо протягом 3 робочих днів кошти.Конфіденційність

Ми не продаємо вашу інформацію. Файл, який ви завантажуєте, зберігається на захищеному сервері, і ми не продаємо і не рекламуємо будь-який із цих файлів без вашої згоди.Інформація на сайті

Ми намагаємося мати найточнішу інформацію на сайті. Якщо на нашому веб-сайті є "помилка" або розбіжність у ціні, ну ... це не навмисно, і ми залишаємо за собою право скасувати будь-яке замовлення, якщо інформація на сайті не вірна. Але ми з вами зв'яжемося якомога швидше.Нудні юридичні речі

1. ЦІНИ: Усі ціни є фіксованою ціною, усі відображені ціни не включають податки. Всі транспортування, страхування, спеціальні витрати та витрати на зберігання є відповідальністю Покупця.

2. ОПЛАТА: Умови продажу - це передоплата, якщо інше не домовлено в письмовій формі.

3. ДОСТАВКА: Покупець надає інструкції з доставки з кожним замовленням. У разі відсутності конкретних інструкцій, Продавець самостійно обирає спосіб доставки. Продавець не несе відповідальності за будь-яке невиконання внаслідок непередбачених обставин або причин, що не відповідають його можливостям розумного контролю. Ризик втрати, пошкодження чи знищення Продукту переходить до Покупця після доставки перевізнику.

4. АВТОРСЬКІ ПРАВА: «Вміст» це інформація, графіка, фотографії та інші матеріали. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-який Ваш Вміст.

Подаючи Ваш Вміст, ви заявляєте та гарантуєте, що у вас є всі права, повноваження, необхідні для надання прав на Ваш Вміст, що міститься в цих Умовах. Оскільки ви самі несете відповідальність за свій Вміст, ви несете відповідальність, якщо ви публікуєте або ділитеся вмістом без усіх необхідних прав.


Ви зберігаєте будь-які права власності на ваш вміст, але ви надаєте Продавцю наступну ліцензію на використання цього вмісту:

Щодо свого Вмісту ви надаєте нам всесвітню безоплатну неексклюзивну ліцензію на всі необхідні дії для виконання вашого замовлення (використання, копіювання, модифікацію, адаптацію, підготовку похідних творів). Ви безповоротно відмовляєтесь від будь-яких претензій до нас стосовно операцій з Вашим Вмістом.

Будь-які ідеї, пропозиції та відгуки про нас або наші послуги, які ви нам надаєте, є повністю добровільними, і ви погоджуєтесь, що ми можемо використовувати такі ідеї, пропозиції та відгуки без компенсації чи зобов'язання перед вами.

Ми не зобов'язуємося зберігати Ваш Вміст, ми можемо, на власний розсуд, видалити Ваш Вміст у будь-який час та з будь-якої причини.