+380 67 362 7772

+380 67 362 7772

Світлодіодний неон

Яскраво та модно.Вивіски, написи, літери, знаки, таблички за led неон технологією виготовлення.

Замовити

Заповніть форму і ми дамо зворотній зв'язок за вашим запитом

Choose file

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами.

Can't send form.

Please try again later.

Особливості лед неону

ця інформація допоможе вам зробити замовлення

Області використання лед неону

Альтернативне освітлення та декор для дому. Інтер'єр торгових залів та студій. Зовнішня вивіска. Вивіска для вітрини.
Неонова вивіска для готелю, неонова вивіска для кафе, неонова вивіска для швидкого харчування, неонова вивіска для магазину, неонова вивіска для офісу, неонова вивіска для для ютуб-блогерів. Неонова вивіска для в салон краси, неонова вивіска для аптеки, вивіска для піцерії, неонова вивіска для пекарні, неонова вивіска для шиномонтажу.

Основа


В якості основи можуть бути використані різні матеріали. Найбільш популярний - прозорий акрил 6-10 мм. Але ми можемо використовувати пластик, композит або фанеру. Форма основи довільна. Прямокутна або фігурна.

Світлодіодний неон


Ми використовуємо світлодіодну LED стрічку шириною 6 мм або неоновий розсіювач шириною 8 або 12 мм. В одному виробі можлива комбінація різних ширин лінії. Доступні кольори - білий/тепло-білий, жовтий/лимонно-жовтий, помаранчевий, світло рожевий, червоний, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Напруга 12V.

Графіка

Графіка для лед неон знаків має певне обмеження. Має бути використаний шрифт з однаковою товщиною лінії або контурна графіка в лініях однієї товщини.

Енергоспоживання

Залежить від довжини лед неонової стрічки у виробі. Розрахунок 10 Вт на 1 м. Якщо табличка містить 2 м стрічки, то 2х10=20 Вт

Монтаж

Світлодіодні неонові знаки просто встановлюються за допомогою дистанційних кріплень або підвісів . Підключаються через блок живлення 12 В.

Галерея

Сподіваємося, що ці роботи зможуть надихнути вас на створення власного шедевру.

Вивіски

Graphic design

Marketing

Motion design

  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image

Кому підійде неоновий знак

Illustration

Декорація або вивіска для вашого бізнесу

Неонові вивіски - це творчий штрих для вашого кафе, ресторану чи магазину. Неонова вивіска створює неповторну атмосферу та привертає погляди. Вона стає об'єктом, з яким бажають сфотографуватися, і, завдяки цьому, ваш бренд стає більш помітним. Прикрасьте свій простір неоновою магією та залиште незабутнє враження в серцях клієнтів!

Illustration

У якості подарунку

Неонові знаки - це надзвичайний подарунок для тих, хто цінує затишок у своєму будинку. Їхнє м'яке світло створює особливу атмосферу та надає приміщенню неповторний шарм. Крім того, вони ідеально пасують для прикраси будь-якого свята з фотозоною, додавши йому яскравих спогадів та вражень

Illustration

Для дому

Неонові вивіски - це шлях до створення стильного та затишного інтер'єру. Вони не лише прикрашають простір, але і надають йому особливий шарм. Що ще важливо, вони повністю безпечні, навіть у дитячій кімнаті. З ними можна створювати унікальний атмосферний світло вночі, якій, як свічник, допомагає заспокоїти наймолодших членів родини

Бажаєте замовити нашу продукцію?

Напишіть нам у вайбер або заповніть форму.